Telefon Hemen Ara
e-SMM ( e-Serbest Meslek Makbuzu ) kullanımı 2022 Yılına Kadar T-HOS Müşterisi Avukatlara Ücretsizdir. Bu kampanyadan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Avukatlar Hızla Mobilleşiyor!

Dünyanın en zor ve değerli mesleklerinden birini icra eden Avukatlar hızla mobile doğru yol alıyorlar. Avukatlar aslında mesleği gereği çok dinamik, hareketli ve mobiller. Sürekli şehir dışında, yurt dışında, adliyede duruşmada vb. hep ofis dışındalar. Dolayısı ile çok yoğun ve tempolu olan bu meslek dalında işlerin, duruşmaların, dosyaların ve daha birçok işin takibinin anlık yapılabilmesi ve takip edilebilmesi birçok avukat için çok önemli.

Avukatlar tüm iş süreçlerini modüler yapıya sahip birbirine entegre, mobil uyumlu ve tek bir yazılım ile yönetmek istiyor fakat böyle bir çözüm bulamıyorlardı. Bugüne kadar teknolojiyi yakından takip etmeyen ve çok basit işlemleri yapan, mobiliteden çok uzak yazılımlar kullanmak zorunda kalan avukatlar için bu kabus artık sonsuza dek bitiyor.

Artık pek çok Avukat mobil cihazları destekleyen yazılım ürünlerini kullanıyor. Bu hukukçuların hem işlerini çok daha kolay bir şekilde yönetmelerini, hemde işlerini geliştirmek ve büyütmek için zamanlarını çok daha verimli kullanmalarını sağlıyor. Artık bu teknolojiyi tüm dünya ile eş zamanlı olarak ülkemize taşıyan hukuk otomasyon yazılımları var.

Bu mobilleşme devrimi arka planda ciddi araştırmalara dayanarak büyüyor. Türkiye’de ilk defa bir yazılım firması dünyada hukukçuların ne tür yazılım teknolojileri kullanarak işlerini yönettiklerini inceledi. Uzun ve titiz Ar-Ge çalışmalarından sonra Dünyada hukukçuların kullanmış olduğu bu teknolojiyi Türk Hukuk Sektörüne özel çözümlerle geliştirdi. Türk Hukuk Sektörüne yönelik geliştirilen bu özel yazılım tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışmaktadır!

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri Yazılım A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet MERT dünyada hukukçuların son dönemde mobil otomasyon taleplerinde patlama olduğunu dile getirdi. T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi Web tabanlı olduğu ve platform bağımsız olarak Windows, Apple, Android gibi tüm işletim sistemleri üzerinde çalışabildiği için avukatların tablet ve mobil cihazlarında bu yazılımı kullanırken çok daha rahat ettiklerini belirtti.

Avukatların uzun yıllardır beklediği bu teknoloji arayışını şuan fazlası ile karşılayabildiği için ürünlerine karşı çok yoğun bir ilgi olduğunu ve Türk Hukuk Sektörüne çok faydalı bir yazılım ürünü üretmiş oldukları için çok memnun olduklarını ve gurur duyduklarını belirten Mert, yazılımlarını web sitelerinden ücretsiz demo talep ederek kullanan hukukçuların bu kolaylığa çok şaşırdıklarını ve bundan çok memnun kaldıklarını da sözlerine ekledi.

Tüm Dünyada, her sektörde olduğu gibi hukuk sektöründe de hızla artan mobil yazılım çözümlerinin kullanımının Türk Hukuk Sektörüne daha ne tür olumlu yenilikler getireceği ise merak konusu.

“Avukatlar Hızla Mobilleşiyor!” için bir cevap

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir