Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Binlerce Avukat Adayından Çok Önemli Araştırma !

Binlerce Avukat Adayından Çok Önemli Araştırma !

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2018-03-08
Güncelleme Tarihi: 2021-01-23

Geçtiğimiz günlerde, hukuk fakültesi öğrencisi, stajyer avukat, avukat gibi hukukçulardan oluşan ve 12 Bin gibi çok ciddi oranda takipçisi olan twitter’in en önemli takip edilen hesaplarından biri (@goygoyhukuk) takipçileri arasında çok önemli bir araştırma yaptı. Türk Hukuk dünyası açısından çok önemli olan bu araştırmayla ilgili haberi aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Teknoloji gündelik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisi haline geldi. Bilgisayarlar, akıllı cep telefonları, tabletler… Hal böyle olunca ihtiyaçlar da bu çerçevede şekillenmeye başladı. Stajyer avukat olarak çalışan ve hukuk öğrenimini devam ettirenlerin, günlerinin önemli bir bölümü bilgisayarlarında, tabletlerinde veya akıllı telefonlarda geçtiği görülmektedir. Bu durumdan, yığınla dosyaların ve dokümanların olduğu bir iş hayatına geçişin kolay olmayacağı da malumdur. İşte burada devreye, hukuk otomasyon sistemleri girmektedir.

Hukuk öğrencileri ve stajyer avukatlar ile birebir yaptığımız anket sonucunda büyük bir çoğunluk, iş hayatında mobilleşmenin, kendilerine büyük fayda ve kolaylık sağlayacağını ve iş başvurusu yaparken de bu teknolojiye ayak uyduran firmaları tercih edeceklerini söylediler. Hali hazırda birçok mobile kanun, mevzuat ve içtihat programlarını kullandıkları için de böyle bir sistemde zorluk çekmeyeceklerini de eklediler.

Bu sebeplerden dolayı mobile uyumlu hukuk otomasyonu kullanan şirketlerin hukuk departmanları ve hukuk büroları, bizler için daha değerlidir ve çalışma kriterlerimizde de büyük bir önem arz etmektedir. (@goygoyhukuk) ekibi olarak hukuk sektörüne yönelik geliştirilmiş olan hukuk programları demolarını, avukatların kullanım kolaylığı, ürünün işlevselliği, en yeni teknolojiyi sunması açısından incelediğimizde önümüze çıkan en iyi hukuk otomasyon yazılımının T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi olduğunu tespit ettik.

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi’ni müşteri memnuniyeti açısından da değerlendirdiğimizde Türkiye’nin önde gelen çok önemli kurumlarının hukuk departmanlarının ve saygın hukuk bürolarının T-HOS’un referansları arasında olduğunu gördük. Ayrıca bu müşterilerin bazılarının web sitelerinde paylaşmış oldukları yorumların T-HOS’un müşteri memnuniyeti açısından çok üst düzeyde bir hizmet verdiğini bizlere açıkça göstermiş oldu.

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri, iş hayatımızda mobilleşmeyi bir adım öteye taşımaktadır. Yeni nesil genç avukat ve avukat adaylarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacağını çok net olarak görmekteyiz.

Biz genç Avukat adayları olarak T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemine atılacağımız iş hayatımızda bize yardımcı olacağı ve işlerimizi kolaylaştıracağı için geliştirmiş olduğu bu sistemden ve getirdiği yeniliklerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir