Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Hukuk Bürolarında Dijitalleşmenin Şirketler Açısından Önemi

Hukuk Bürolarında Dijitalleşmenin Şirketler Açısından Önemi

Avukat-müvekkil ilişkisi güven, nezaket ve bilgiye dayalıdır. Müvekkiller, dosyalarının güvenilir ellerde olduğundan emin olmak ister. Müvekkil büyük bir şirket veyahut bir kurumsal yapı olduğunda güven konusu daha da büyük önem taşır. Bu yüzden hukuk bürolarının ve avukatların, hata ve ihmal ihtimalini sıfıra indirgeyecek çözümlere yatırım yapmaları gerekir. Hukuk otomasyon sistemleri, hukuk bürolarındaki işlerin daha kolay takip edilmesini sağlayarak hata riskini oldukça azaltır. Bu nedenle günümüzde pek çok kurumsal şirket, son zamanlarda çalışacağı avukatı ya da sözleşmeli hukuk bürosunu belirlerken çağın gereklerine ayak uydurabilmiş, dijitalleşme sürecine uyum sağlamış olmasına dikkat etmekte ve böylelikle hukuki süreçlerinin takibinin sorunsuz işleyeceğine emin olmaktalar.

Avukatların Hayatını Kolaylaştıran Sistemler

Dijital hukuk çağının olmazsa olmazı hukuk otomasyon sistemleri, avukatların iş takibini ve büro yönetimini kayda değer oranda kolaylaştırır. Dava programı, icra programı gibi iş takip yazılımları aracılığıyla avukatlar; mevcut duruşmalarının takvimini takip edebilir ve icra işlerini kolaylıkla yürütebilir. Bir avukatın işi yalnızca dilekçe yazmak, duruşmaları takip etmek ve müvekkil ile görüşmekten ibaret de değildir. Ofis içi pek çok idari işi de aynı titizlikle takip etmeleri gerekir. Yoğun tempoları içerisinde büro yönetimi, mali işler ve arşiv yönetimi gibi işleri de yerine getirmek durumunda olan avukatların en büyük destekçisi yine hukuk otomasyon sistemleridir.

T-HOS Modülleri ile Etkili Çözümler

T-HOS, birbirine entegre toplam on modülden oluşur. Bu modüller; dava modülü, icra modülü, danışmanlık modülü, müvekkil modülü, kasa modülü, ajanda modülü, raporlama modülü, iş-görev yönetimi ve hatırlatıcılar, doküman/dijital arşiv yönetimi ile T-HOS Asist Servisleri’dir. Yazılımı kullanan avukatlar, dava ve icra modülü ile mevcut dosyalarının durumlarını takip edebilir, ajanda modülü ile duruşma ve keşif gibi işlemlerini kaydedebilir, doküman/arşiv yönetim sistemi ile diledikleri evraka tek tıkla ulaşabilir, kasa modülü ile tüm hukuksal süreçlerinin gelir-gider takibini yapabilir ve dilerse raporlayabilirler. İş-görev yönetimi ve hatırlatıcılar modülü; duruşmaları, kritik işleri ve daha pek çok şeyi avukatlara hatırlatır. Üstelik T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi kullanan avukatlar bürolarından uzak olsalar dahi cepten, tabletten ve diz üstü bilgisayarlarından bu modüllere ulaşabilir ve işlerini kolaylıkla takip edebilirler. 

T-HOS ile Her Şeyden Haberiniz Olsun

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi’nin en önemli özelliği, Türkiye’de başka hiçbir hukuk yazılımında bulunmayan Asist Servisleri’dir. Alanında uzman yazılım mühendislerinin aylar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bu modül, özellikle kurumsal avukatlık şirketleri ve hukuk büro yönetim sistemi sayesinde kurumsallaşmak isteyen hukuk büroları için oldukça işlevsel bir yeniliktir. T-HOS Asist Servisleri sayesinde, sistemdeki veriler bir rapor haline getirilecek şekilde toplanarak her sabah 7.30’da büro çalışanlarına gönderilir. Böylelikle, işe gelen personel görevlerinin ne olduğunu öğrenmek ile vakit kaybetmez ve iş kontrollerini daha kolay bir şekilde yapabilir. Yine her akşam 9.30’da yalnızca yöneticiler ile hukuk büro sahiplerine özel olarak hazırlanan bir özet rapor, ilgililerin mail adreslerine gönderilir. Böylelikle ilgili, sisteme hiç giriş yapmadan gün içinde büroda yapılan bütün işlemlerin özetini T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi sayesinde tek tıkla görüntüleyebilir. 

Müvekkiller İçin de T-HOS Avantajları

T-HOS avukatların ve müvekkillerin isteklerini aynı anda karşılayabilen ilk ve tek hukuk otomasyon sistemidir. Müvekkil modülü sayesinde, müvekkiller de diledikleri yerden dosyalarını takip ederek zamandan ve yol masrafından tasarruf edebilir. Hukuk bürosunda saatler sürecek işlemleri hızlı ve etkin bir biçimde çözüme kavuşturan T-HOS, böylece müvekkil ile avukat arasında güvenli bir ilişki kurulmasına yardımcı olur. Diğer hukuk yazılımlarında olmayan özellikleri sayesinde, hem avukata hem de müvekkile zamandan kazandıran profesyonel bir iş deneyimi sunar. Üstelik tüm verileri başka hiçbir yazılım kullanmaya gerek kalmadan, en güvenilir şekilde tek bir veri tabanında toplar.

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi’nin sağladığı tüm ayrıcalıklarla tanışmak için demoformunu hemen doldurun, hayatı kolaylaştıran T-HOS çözümlerini ücretsiz deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.