Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Hukuk İşlerine Otomasyon Ayarı!

Hukuk İşlerine Otomasyon Ayarı!

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2018-03-08
Güncelleme Tarihi: 2021-01-23

Türk Hukuk Otomasyon Sistemi (T-HOS), bir kurum için tüm “dava, icra ve danışmanlık” süreçlerini tek kanaldan takip ve yönetme imkanı sunuyor. Üçü hukuksal, yedisi operasyonel olmak üzere toplamda 10 modüle sahip T-HOS; iş takibi, masraf, avans yönetimi, doküman arşivleme ve raporlama yapabilme özelliklerine sahip.

Tüm Hukuki Süreçleri Takip Edin

T-HOS; dava, icra ve danışmanlık dosyalarınız ile ilgili tüm detayları size her yerden izleyebilme imkanı sunuyor. Bu detaylara duruşma ve temyizle ilgili süreçler de dahil. Yasal süreçlerin takip edilerek, ilgili kişilere duruşma zamanıyla ilgili bilgileri gönderiyor. Böylece süre kaçırma gibi nedenlerden doğan zararların önüne geçilmesini sağlıyor.

İcra takipleri için de büyük avantajlar sunan T-HOS hukuk programı, tahsilatlarda %50 artış sağlayabiliyor. Tebligat, haciz ve satış gibi icra dosyalarına konu olan alt aşamalarda iş atama özelliği bulunan T-HOS, icra dosyasında vekil olan tüm kişilere bilgilendirme mesajı atabiliyor. İcra dosyalarındaki tahsilat ölçümlerini avukat, müdürlükler veya hukuk bürosu bazında analiz etme imkanı veriyor.

Mehmet Mert – T-HOS Kurumsal Projeler Direktörü

Merkezi Sistem Özelliği

T-HOS, tüm kullanıcıların tek bir merkez üzerinden çalışmasını sağlıyor. Davalarla, icra ve danışmanlık dosyalarınız ile ilgili tüm kayıtlar tek bir merkezde arşivleniyor. Merkezi yönetim tarafından şubeler ve hukuk bürolarının işleyişleri takip edilebiliyor. Uzaktan erişim özelliği sayesinde de tüm kullanıcılar internetin olduğu her yerden (tablet, cep telefonu vb. mobil cihazlar ) sisteme giriş yapabiliyor.

T-HOS üzerinden aylık, haftalık veya farklı belirlenecek bir takvim üzerinden rapor alınabiliyor. Dava süre kaçırma, tahsilat performansı vb. işlem bazlarında performans ölçümlemeleri kolayca yerine getirilebiliyor. Böylece hangi avukat veya hukuk bürosunun daha iyi çalıştığı kolayca takip edilebiliyor. T-HOS, her kurumun kendi ihtiyaçları doğrultusunda iş süreçlerine göre arayüzünü özelleştirebiliyor. Ayrıca kurum içerisindeki ana sistemle ( ERP ) yasal süreçlerin entegresi esnek bir şekilde sağlanabiliyor.

T-HOS UYAP Entegrasyonu En İyisi

2015’te geliştirilen T-HOS – UYAP entegrasyonu, kurumların her şube veya müdürlükler için ayrıca entegrasyon maliyetini ortadan kaldırıyor. Tek bir merkezden her kurum için kullanılabilen entegrasyon sistemi; yeni dava veya icra bilgileri, dosya safahat bilgileri ve dava, icra dosyasına eklenen ek belge bilgilerini çekiyor. Sistem sayesinde manuel veri girişinden kaynaklanan zaman kayıplarından ve iş yükünden %80’e varan tasarruf sağlamanıza katkıda bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir