Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Hukuk Kariyerinizi Legal Design School Eğitimleri İle Güçlendirin!

Hukuk Kariyerinizi Legal Design School Eğitimleri İle Güçlendirin!

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2023-08-19
Güncelleme Tarihi: 2023-08-19

Legal Design School , geleneksel normların ötesine geçen benzersiz bir hukuk eğitimi sunarak bir eğitim platformundan daha fazlasını temsil etmektedir.  

Legal Design School, bilgi tasarımı ve LegalTech konularını derinlemesine inceleyerek en yeni araçlardan ve tasarım yöntemlerinden yararlanıp karmaşık legal sorunlara yaklaşmanın öncülüğünü yapmaktadır. Legal Design School bireylere, kuruluşlara, hukuk alanında eğitim gören öğrencilere ve hukuk alanında faaliyet gösteren topluluklara hizmet vermektedir.  

Sizlerde Legal Design School’a katılarak, dünyanın her yerinden bu eğitime katılmış olan yüzlerce hukuk uzmanından oluşmuş canlı bir topluluğun bir parçası olabilirsiniz. Bu canlı toplulukta ortak bir amacı paylaşıyoruz!  

Peki nedir bu amaç?  

Yasal bilgi ve hizmetleri herkes için daha erişilebilir ve kullanılabilir bir hale getirmek. 

Endüstri trendlerinin bir adım önünde olmak, yeni nesil hukukçular için çok önemlidir. Legal Design School’da  bu ihtiyacı anlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilecek sürekli çevrimiçi kurslar sağlıyoruz. İster okumayı, ister sesli dinlemeyi veya video dersleri izlemeyi tercih edin. Çeşitli öğrenme yöntemlerimiz tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kurslarımız yalnızca pratik olmakla kalmaz, aynı zamanda kurs sırasında öğrendiğiniz yeni beceri ve araçları da deneyimlersiniz. 

Bu süreçte Team Legal Design School ve eğitim topluluğunun sürekli desteğine sahipsiniz. 

Geleceğin hukuki süreçlerini dizayn etmek ve bu yönde kariyerini inşa ederek Legal Design Engineer olmak isteyen Avukatlarımız ve hukuk fakültesi öğrencilerimiz Legal Design School’un eğitimlerinden avantajlı bir şekilde yararlanmak için  https://lnkd.in/dkkhgUjp  linkine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.