Telefon Hemen Ara

Hukuk Otomasyonu

Hukuk Otomasyon Sistemi

Hukuk Otomasyon Sistemi kullanımıyla ilgili detayları T-HOS Satış ve Pazarlama Departman Müdürü Ahmet Mert anlatıyor.

Hukuk Otomasyonu

Teknoloji çağı olan günümüzde hukuk alanında da çalışma elektronik ortama yoğunlaşmış durumdadır. UYAP, elektronik posta gibi uygulamalar ile avukatlar birçok işlerini internet üzerinden yapmaktadır.

Hukuk bürolarının işlerini kolaylaştıracak bir diğer teknolojik gelişme ise hukuk otomasyonu sistemidir. Bu sistem ile hukuk büronuzun mesleki bütün faaliyetlerini elektronik ortamda hazırlayabilir ve bunun aracılığı ile elektronik ortamda hazırlayacağınız belgenize eklentiler yapıp dava dosyalarınızı takip edebilirsiniz. Fiziki olarak yapmanız gereken her türlü işlemi bu otomasyon hizmeti aracılığıyla elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

T-HOS hukuk otomasyon sistemi olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız.

Hukuk Otomasyonu Sistemi ile Neler Yapılabilir?

T-HOS hukuk otomasyonu sistemi ile yapmanız gereken tüm işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilecek ve fiziken yok olma riski olmaksızın elektronik ortama kaydedebileceksiniz. Bu işlemlere örnek verecek olursak;

 • Dava dosyalarınızı, icra takiplerinizi sisteme kaydedebilir ve saklayabilirsiniz
 • Duruşma bilgilerinizi ve saatlerinizi kaydedip, takip edebilirsiniz. Sistem alarm sistemi sayesinde duruşma saatinden önce hatırlamanızı sağlar.
 • Davada evraklarınızı sisteme kaydederek her yerden dilediğiniz zaman ulaşma imkanına erişebilirsiniz.
 • Davanızın sonucunu kaydedip dilediğinizde buradan ulaşabilirsiniz.

Hukuk Otomasyonu Sistemi ile Zamandan Tasarruf Edin

Avukatların en çok yakındığı şeylerden biri zamanın yetmemesidir. İş yoğunluğu nedeniyle mesai saatleri dışında da çalışmak durumunda kalınabilmektedir.

T-HOS firması olarak sizlere dava, icra, danışmanlık gibi işlemleriniz ile saatlerce uğraşmak yerine bir tık ile gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

İş için başka bir şehirde bulunuyor olsanız dahi otomasyon sistemi ile tüm davalarınızı kolayca takip edebileceksiniz. Çünkü T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemine Türkiye’nin ve dahi dünyanın herhangi bir yerinden ulaşmanız mümkün.

Böylece hukuk büronuz siz nereye giderseniz orada olmuş olacak. Bu da ofiste fazladan zaman geçirmenize gerek kalmadan dilediğiniz yerde işlerinizi yapmanızı sağlayacaktır.

Hukuk Otomasyonu Sistemi Kullanılmasının Diğer Avantajları

T-HOS hukuk otomasyonu sisteminin avantajlarından bazıları şöyledir:

 • Tüm firmaların hukuk departmanına ait bilgilerini tüm detaylarıyla kaydedip, takip edilebilmektedir. Bu da istenilen bilgilerin düzenli bir şekilde bir arada toplanması avantajı sağlar.
 • Dava ve takiplere ait belgeleri de kolayca kaydedilebilmekte, sistemin depolama özelliği sayesinde saklayabilmektedir. Bu da fiziken saklamaya göre hem kıstasiye ve yer tasarrufu sağlamakta hem de yok olma riskini ortadan kaldırmaktadır.
 • Davalar ile ilgili yasal süreler hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Ayrıca bu yasal süreler için uyarı özelliğini kullanarak, davayla ilgili son günlü işler günü geldiğinde sistemin uyarması sayesinde sürenin kaçmasını engelleyecektir.
 • Hazırlanan dilekçeler sisteme kaydedilebilip, üzerlerinde değişiklikler yapılıp sistemde saklanabilmektedir. Bu da benzer davalarda tekrar bakmak için avantaj sağlar.
 • Bulut sistemi sayesinde büronun tüm işlemleri ve belgeleri dünyanın neresinde olunursa olunsun ulaşımı mümkün olacaktır. Böylece kolayca erişim sağlanarak bilgiler kontrol ve takip edilebilecek ve eklentiler yapılabilecektir.
 • Müvekkil bilgilerinin(adı-soyadı, vekaleti, telefonu, e-posta adresi, imzası, davası, sözleşmesi) kolayca sisteme kaydedilebilir ve istenilen yerde ve anda müvekkil bilgilerine ulaşılabilmektedir.

T-HOS Sistemlerine Nasıl Sahip Olunur?

Türkiye’nin alanında en iyisi olan T-HOS hukuk programları, teknolojiyi takip eden, “en gelişmişini” talep eden hukuk büroları için tasarlanmış bir sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde büronuzun verimliliği artacak, teknolojiye ve dolayısıyla modern dünyaya uyum sağlamış olacak ve böylece müvekkillerinize kaliteli bir hizmet sağlamış olacaksınız.

Bu sistemler sayesinde mahkemeye giderken yanınızda dosya taşımanıza gerek kalmayacak, müvekkilleriniz kendi bilgilerine bu sistem aracılığıyla çok kolay şekilde ulaşacak, hukuk işlemleriniz hatasız olacak, birçok yerden tek bir tık ile bilgilerinize ulaşabilecek, toplu dosya açabilecek, icra takibi yapabilecek, dosyanızı sorgulayabileceksiniz. Sisteme sahip olmak için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  “BAŞARILI AVUKATIN STRATEJİK YOL HARİTASI” KİTABI ÇIKTI!

  İncelemek İçin Hemen Tıklayın!