Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Şirketinizi T-HOS İle Uzaktan Kolayca Yönetin

Şirketinizi T-HOS İle Uzaktan Kolayca Yönetin

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2020-04-09
Güncelleme Tarihi: 2021-01-23

Uzaktan çalışma modelinin gün be gün popüler hale geldiği son dönemlerde, şirket yöneticileri de iş yerine gitmeden bütün işlemleri kontrol etme ve yönetme konusunda oldukça avantajlıdır. Özellikle sektörde adından sıklıkla bahsedilen T-HOS hukuk otomasyon ile şirketinizi çok daha kolay yönetebilir ve kontrol mekanizmalarını en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Son günlerde en çok korkulan ve endişe edilen virüslerin başında gelen Corona virüsü, hem Türkiye’de hem de dünya genelinde uzaktan çalışma modelini zorunlu hale getirmiştir. Hal böyle olunca yöneticilere düşen iş ve sorumluluk çok daha fazladır.

T-HOS uzaktan çalışma modeli konusunda gerekli olan bütün hazırlıkları gerçekleştirmenize yardımcı olur ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Böylece hem yöneticiler hem de çalışanlar evlerinden gönül rahatlığı ile verimli bir performans ortaya çıkarır.

Uzaktan Çalışma Modeli Neden Zorunlu Hale Geldi

Küresel bir salgın olan ve çok hızlı bir şekilde yayılma potansiyeline sahip olan Corona virüsünün önlenebilmesi için insanların evinde kalması gerekir. Bu da uzaktan çalışma modelinin zorunlu hale gelmesine neden olmuştur.

Günümüzde çok sayıda küresel marka, home office olarak personellerini çalıştırırken, ülkemizde de yavaş yavaş firmalar bu modele yönelmeye başlamıştır. Doğru sistemler ve donanımlar olduğu takdirde uzaktan çalışma hem virüsten çalışanları korur, hem de firmanın maliyetini düşürür. Bu nedenle en kısa sürede şirketlerin sistemlerini revize etmesi ve yeni nesil teknolojilerle uzaktan çalışma modeline uygun hale getirmesi gerekir.

sirketinizi-t-hos-ile-uzaktan-kolayca-yonetin2.jpg

Ofisinizi Uzaktan, Sanki Ofisinizdeymiş Gibi Takip Edin

T-HOS hukuk programları ile şirketinizi yakından takip edebilir ve kusursuz bir yönetim sürecini gerçekleştirebilirsiniz. Evinizden büronuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz. Dokümanlarınızı düzenleyebilir, değiştirebilir veya arşivleyebilirsiniz. Mail atabilir veya kendinize hatırlatıcı notlar koyarak, ajandanızı tutabilirsiniz.

Buna ek olarak şirketinizin çalışanlarıyla aktif olarak iletişim halinde bulunabilir ve her bir personelin çalışmalarını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede çalışanların performansını ölçebilir ve gelişim için onları teşvik edebilirsiniz. Görüşme notlarını personellerinizle paylaşabilir ve önemli gelişmelerden onları haberdar edebilirsiniz. Ayrıca sisteme dosya ekleyebilir ve ekibinizle bu dosyaları birlikte kullanabilirsiniz.

T-HOS ile sadece dokuman ya da evraklarınız için değil dava ve icra süreçlerinizde de uzaktan etkin çalışma imkanınız olur. T-HOS sunduğu programlar ile dijital kolaylıklar sağlayarak avukatların eski usul yoğun iş karmaşıklığını ortadan kaldırmaktadır. Hukuk bürolarında kullanılan programlar hakkında daha fazla bilgi de almak isterseniz bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir