Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

T-HOS, LEGAL DESIGN SCHOOL İLE PARTNER OLDU!

T-HOS, LEGAL DESIGN SCHOOL İLE PARTNER OLDU!

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2023-08-04
Güncelleme Tarihi: 2023-08-19

Global ölçekte hukuk alanında eğitim içerikleri üreten Legal Design School; Ürettiği kaliteli ve hukuk alanına yön veren eğitim içerikleri ile “Legal Design Engineer” gibi hukuk alanında yeni unvanların oluşmasına ciddi katkı sağlamakta ve önderlik etmektedir!  

30’dan fazla ülkede 10.000’den fazla Avukatın eğitimlerini beğenerek aldığı Legal Design School, hukuk sektöründe Legal Design başlığı altında eğitim içerikleri sunarak, avukatları hukuki içeriklerin ve süreçlerin tasarımında uzmanlaştırmayı hedefliyor. 

Bu süreçte Legal Design School, Türkiye’nin lider Hukuk Otomasyon Yazılım üreticisi olan T-HOS‘u partneri olarak seçti. Partnerliğimiz aracılığı ile avantajlı bir şekilde Legal Design School eğitim içeriklerini satın aldığınızda; 

          – Profesyonel sertifika

          – Mobil ve masaüstü erişim 

          – Pazartesi – Cuma çevrimiçi destek 

          – Sesli ve yazılı kaynak  

          – Alanında mevcut profesyonellerden geri bildirim ve destek 

          – Zaman sınırı olmaksızın 7/24 erişim 

          – Satın alınan kursa ömür boyu erişim 

Gibi birçok hizmeti beraberinde alabilirsiniz.  

Legal Design School’un geleceğin hukuk süreçlerini dizayn eden ve hukuk sektöründe yeni unvanların oluşmasına katkı sağlayan bu yüksek kaliteli eğitim içerikleri Avrupa Yatırım Fonu (ERDF) tarafından desteklenmektedir.

Geleceğin hukuki süreçlerini dizayn etmek ve bu yönde kariyerini inşa ederek Legal Design Engineer olmak isteyen Avukatlarımız ve hukuk fakültesi öğrencilerimiz Legal Design School’un eğitimlerinden avantajlı bir şekilde yararlanmak için https://lnkd.in/dkkhgUjp linkine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.