Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Uzaktan Şirketinize Bağlanmanın En Güvenli Ve Kolay Yolu

Uzaktan Şirketinize Bağlanmanın En Güvenli Ve Kolay Yolu

Son yıllarda birçok sektör uzaktan çalışmaya yönelmiş ve hatta bu konuda teknolojik alt yapılarını güncellemişlerdir. Günümüzde Corona virüsünün dünya üzerinde büyük bir tehdit olması uzaktan çalışmaya geçiş sürecini daha hızlı hala getirmiştir.

Ancak uzaktan çalışma sistemi düşünüldüğü kadar kolaya bir sistem değildir. Bu sistemin etkin ve verimli işlemesi için hızlı bir internet bağlantısı kadar, kaliteli ve doğru bir bilişim alt yapısı da olması gerekir. Uzaktan sanki ofisteymişçesine bilgilere ulaşmak, işlem yapmak bu alt yapı sayesinde olur. THSO geliştirdiği yüksek teknolojili programları ile günümüzün en popüler çalışma sitili olan uzaktan çalışmaya, kolay ve güvenilir bir yol sunar. Sunduğu otomasyon sistemleri ile uzaktan çalışmayı kolaylaştırırken verimli hale de getirir.

THOS Otomasyon Sistemleri İle Uzaktan Çalışma Keyfini Yaşayın

THOS, alt yapısına ve güvenliğe verdiği önem ile hukuk alanında çalışanların daha verimli ve etkin şekilde çalışmasına yönelik programlar sunar. İster iş süreçlerinizdeki doküman veya evraklarınız olsun isterseniz de büronuzun yönetimi olsun ofisinizin her zaman ve her yerden ulaşılabilir, kontrol edilebilir ve yönetilebilir olmasını sağlar.

THOS, hukuk alanında çalışanların kendi hukuksal iş süreçlerine yönelik işlerinde de rahat çalışması için programlar sunar. İster davalarınız olsun isterseniz de icra takibi olsun, sunulan programlar ile ofisinizde masanızın başında yaptığınız her şeyi uzaktan yapabilir hale gelirsiniz. Dava veya icra dosyalarına ulaşabilir, bunlar üzerinde işlem yapabilir, paylaşabilir, mail atabilir ve ajandası ile önemli tarihleri kaçırma gibi sorun yaşamadan iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

uzaktan-sirketinize-baglanmanin-en-guvenli-ve-kolay-yolu2

Entegre ve Modüler THOS Sistemleri

THOS’un hukuk alanında çalışanlarına sunduğu tüm programlar entegre ve modülerdir. Yani ilk aşamada istediğiniz olan modülü alabilir, ihtiyaçlarınıza göre modülleri artırabilirsiniz. Mesela; büro otomasyon programını alıp daha sonra icra takibi programını da alarak, bu iki programı birlikte etkin şekilde çalışabilirsiniz. Büro otomasyonu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz de “Büro Otomasyonu ile Büronuzu Evinize Taşıyın Uzaktan Rahat Çalışın” başlıklı yazıyı okuyabilir, aklınıza takılan sorular cevap alabilirsiniz.

Tüm programlar entegredir. Yani iş sürecinde birlikte çalışması gereken farklı işletim sistemleri veya programlarına entegre olabilir. Mesela; dava takip programı ile UYAP ortaklaşa çalışır. Bu şekilde farklı sistemlere ayrı ayrı girmeden, tek bir yerden işlerinizi halledebilirsiniz.

Yüksek Teknolojili Ve Verimli Programlar

THOS sunduğu hukuk otomasyon programlarında en yüksek teknoloji kullanır. Bu da programların istenilen her yerden ve her zaman sorunsuz şekilde ulaşılmasını sağlar. Programlara istediğiniz zaman girebilir, işlemlerinizi yapabilir, ekibinizi veya evraklarınızı yönetebilirsiniz.

Tüm işlerinizi sanki ofisinizden hiç ayrılmamışsınız gibi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sadece bireysel iş ve evraklarınızı değil ekibinizi ve onların görevlerini de yönetebilirsiniz. THOS hukuk programları ofisiniz kadar ekibiniz de etkin ve verimli çalışmasını sağlar. Yüksek bilgi güvenliği sunan bu programlar uzaktan çalışmayı hem güvenli hem de kolay hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.