Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Web Uygulamalarının Hukuk Firması Ortakları İçin 3 Faydası

Web Uygulamalarının Hukuk Firması Ortakları İçin 3 Faydası

Bir hukuk firmasının yönetici ortağı olarak şirketin bel kemiğisiniz. Şirketi ileriye ve başarıya götüren kişi sizsiniz. Firmanızın her aşamasıyla ilgili bilgili olmanızı sağlamak için web uygulamalarının 3 faydasını açıklıyoruz.

Hukuk otomasyon sistemlerine firmanızın iş akışını kontrol etmek için güvenebilirsiniz. Daha iyi ve hızlı kararlar almanız mümkün olacak, böylece işletmenizi daha fazla büyütmeniz mümkün olacak. İşte sebepleri:

Çalışanlarınızın ve Müşterilerinizin Aktivitelerini Takip Edin

Hukuk firmanız ne kadar büyük olursa olsun, her şeyi ince eleyip sık dokumak büyük ihtimalle zamanınızın çoğunu alıyor. Takdir edersiniz ki herkesin her an ne yaptığını takip etmek oldukça zor. Avukatlar için web uygulamaları sayesinde her çalışanınızın iş kalitesini ölçmek için bir yol var.

Modern web uygulamaları değerli veriler almanız konusunda size yardımcı olabilir. Örneğin: Bir dava üzerinde çalışanlarınızdan hangisi daha fazla çalıştı ve hangisi daha az çalıştı. En sık yapılan şeylerden birisi avukatların bir dava üzerinde ne kadar süreyle çalıştığını kontrol ederek karşılaştırmak. Bu en azından üç şeyi anlamanız konusunda size yardımcı olacaktır:

1. Kim daha iyi performans gösteriyor,
2. Kim daha üretken,
3. İş başta belirtilen süre içerisinde tamamlandı mı?

Hukuk otomasyon sistemlerinden elde edilen verilerin hepsi gerçek zamanlı olduğu için, çalışanlarınızın en çok zaman harcadığı müşterinin kim olduğunu da anlamanız kolay olacak. Hukuk otomasyon sistemleri her müşteri için faturalandırılan saatlerin takibini yapmanız konusunda da size faydalı olabilir. Müşteriler hakkında detaylı bilgilere sahip olduğunuz için işletmenize kimin faydalı olduğunu ve kimin gelişim için engel oluşturduğunu görebilirsiniz.

Bir Bakışta Hukuk Firmanızın Nakit Akışı Raporunu Görün

Firmanızın harcamalar, gelirler ve geciken ödemeler dahil tüm kritik rakamlarını ve nakit akışını birkaç tıklamayla takip edebildiğinizi hayal edin. Bu hukuk otomasyon sistemlerinin sadece bir faydası. Her yerden erişim imkanı sayesinde ofisinizde olmadığınızda bile firmanızın rakamlarını görebileceksiniz.

Nereye tam olarak ne kadar harcandığını görerek, gereksiz harcamaları ortaya çıkararak azaltma imkanına sahip olacaksınız.

Müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için herhangi bir zamanda gerçekleşen nakit akışını görebilme seçeneğini ekledik. Bu kritik veri gelecek aylar için öngörülerde bulunmanızı bile sağlayabilir.

Tüm Çalışanlarınız İçin Görev Listeleri Yaparak Toplantılardan Zaman Kazanın

Daha iyi bir hukuk bürosu yönetiminin önemli bir parçası da siz ve çalışanlarınız arasındaki basitleştirilmiş işbirliğidir. Çalışanlarınızla yaptığınız toplantılarda hafta içerisinde ne kadar sıklıkla zaman harcıyorsunuz? Eğer çok sıksa bu hızlı bir şekilde hayal kırıklığına dönüşebilir.

Hukuk otomasyon sistemlerinin size bu konudaki faydası işi bölüştürmenizi ve çalışanları daha hızlı yönetmenizi sağlaması. Her görevleri için açık hedefler ve bitiş tarihleri belirleyebilirsiniz. Web uygulamalarının size daha fazla zaman kazandırmak dışında nasıl bir faydası var?

Herhangi bir aşamada işlerin tamamlanıp tamamlanmadığını veya hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Eğer T-HOS’un çalışanlarınızı daha kolay yönetmek için size nasıl fayda sağlayacağı konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki düğmeye tıklayarak Ücretsiz Demo talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir