Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Yoğun Avukatlar Diğer Çalışanların İşlerini nasıl Takip Edebilirler?

Yoğun Avukatlar Diğer Çalışanların İşlerini nasıl Takip Edebilirler?

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2018-03-08
Güncelleme Tarihi: 2022-11-20

Büronuzun büyümesini ölçmede önemli faktörlerden biri de ortaya çıkarılan işin ölçümüdür. Yanınızda çalışan kişilerin her gün ne yaptıklarını ölçmek kolay değil. Çalışanlarınızın işlerini çok fazla zamanınızı harcamadan nasıl ölçeceğinizi biliyor musunuz? Bizim bir çözümümüz var…

Aşağıda çalışanlarınızın işlerini kolayca takip ederken özel bilgilerine müdahale etmemeniz için size yardımcı olabilecek birkaç fikri sunuyoruz. Aşağıdaki fikirlere ek olarak Avukat programları da sizlere büyük oranda yardımcı olacaktır.

En Çalışkan Kişilerin Kim Olduğunu Bulun.

Yapılan işi ölçmek için kullanabileceğiniz bu yöntem oldukça ilginç. Yapmanız gereken haftada iki defa ortaklarınızın her biriyle oturup son birkaç gündeki görevlerinin üzerinden geçmek. Bunu yaparak işlerin tamamlandığından emin olabilirsiniz. Mevcut iş akışıyla ilgili değerli bilgiler almak için elbette bu iyi bir yol. Ama efektif bir yol değil!

Bunun yerine, çalışanlarınız tarafından kayda geçirilen saatlerin ve yapılan işlerin üzerinden bir dakika içinde geçebildiğinizi ve yapılan işle ilgili uzun toplantılar yapmak zorunda kalmadığınızı hayal edin.

Çalışanların raporları ekibiniz tarafından belli bir zaman içerisinde yapılan işleri kontrol ederek karşılaştırmanızı kolaylaştıracak.

T-HOS içerisinde bir iş raporu yaratmak için Raporlar > İş Raporu seçeneklerini tıklayın ve gerekli kriterleri belirleyerek Excell’e Aktar’a tıklayın. Çalışanlarınızın bir iş üzerinde ne kadar çalıştığı, ne ölçüde tamamladığı gibi önemli bilgilerin hepsini görebileceksiniz.

 

Günlük Emaillerle Güncel Kalın

Günlük iş raporlarının email yoluyla size gönderilmesi hoş olurdu değil mi? Peki her yoğun günü masanızın üzerindeki bir kağıt yığınıyla bitirmeyi hayal edebiliyor musunuz?

Her çalışanın gün içerisinde yaptıklarının üzerinden geçmek inanılmaz derecede zamanınızı ve aynı zamanda da enerjinizi alabilir.

Şimdi de zamanlı bir şekilde düzenli bir şekilde dijital raporlar aldığınızı düşünün. Her sabah kahvenizi içerken bu raporları hızlı ve düzgün bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ofis gününüze iyi başlarken daha iyi kontrol ve bilgiye sahip olacaksınız. Böylece daha iyi sonuçlar elde etmek daha donanımlı olabileceksiniz.

T-HOS sayesinde zamanında önlem almak çok kolay çünkü günlük otomatik olarak aldığınız raporlar ile sorunları önceden görebilirsiniz. Ayrıca emailleri almak istediğiniz zamanı da özel olarak seçebilirsiniz.

Eğer hukuk otomasyon sistemleri ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aşağıdaki butona tıklayarak demo talep ederseniz en kısa sürede size ulaşarak T-HOS’un şirketinizin iş akışını ne kadar kolaylaştırabileceğini göstercektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir