Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Yönetici Olarak Her Ay Takımınıza Sormanız Gereken 5 Soru

Yönetici Olarak Her Ay Takımınıza Sormanız Gereken 5 Soru

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2018-03-09
Güncelleme Tarihi: 2021-01-23

İş hayatında sürekli büyümeyi gerçekleştirmek istiyorsanız sürekli geri bildirim kültürünü oluşturmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Markanızın daha iyi olmasına yardımcı olmak için tüm ekip birlikte çalışmalıdır.

Yönetici olarak yapabileceğiniz en değerli şey, çalışanlarınızın konuşmak zorunda kaldıkları korkularını ortadan kaldırmaktır. Geleneksel olarak şirketler, geri bildirim toplamak için yıllık çalışan anketini kullanıyor ancak düzenli olarak çalışanlarınıza sorular sormanız, şirketinizi çok daha başarılı hale getirecektir. Her ay takımınıza sormanız gereken 5 soru şu şekilde;

Gurur duyduğun ve bu ay yaptığın şey ne?

Çoğu kez, iyi işleri takdir etmek için zaman ayırmayı unutuyoruz, ancak çalışanlarınıza bu soruyu ayda bir kez sorarak, gurur duygusu yaratmaya yardım edeceksiniz.

CEO olsaydın, yapacağın farklı şey ne olurdu?

Yöneticiler, çalışanların şirket sahipleri gibi hissetmelerini ve davranmasını isterler. Bu soru, onlara bu hissi vermenin harika bir yoludur. Çalışanlardan şaşırtıcı fikirler almanız muhtemeldir, çünkü onlara hayal etme fırsatı verir.

Nasıl daha iyi bir yönetici olabilirim?

Eğer iyi bir yöneticiysen, o zaman sürekli büyümek ve gelişmek istiyorsun demektir. Çalışanlara, istediklerini söylemekte özgür olduklarını hatırlatmak bu soruyla özellikle önemlidir. Bir yönetici olarak, çalışanlarınızdan gelen geri bildirimleri kabul etmeye istekli olun.

Şu anda en büyük sorunun ne?

Herkes iş yerinde zorluklarla karşı karşıyadır. Yöneticilerin antrenör gibi hareket etmeleri ve her şeyden önce çalışanları yönlendirmeleri gerekir. Bu sorunun sürekli olarak sorulması, çalışanların büyümelerine ve yaptıkları işlerde daha iyi olmalarına yardımcı olacaktır.

İşle alakalı herhangi bir takip sorununda Avukat Programları sizlere yardımcı olacaktır.

Sizi daha başarılı yapmak için ne yapabiliriz?

Çalışanlara her ay kendilerini daha iyi hale getirebilmeleri konusunda ne yapabileceğinizi sorarsanız bu çalışanların her zaman iyileştirilmesi ve daha üretken olmasını sağlamak için harika bir yol yaratmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir