Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Avukat Programları

Avukat Programları

Türkiye’de hukuk öğrenimi gören kişilerin büyük çoğunluğu avukatlık mesleğini icra etmektedir. Buna bağlı olarak her geçen gün avukat sayısı artmaktadır. Ancak iş yükü de doğru orantılı olarak artmaktadır. Zira açılan dava ve icra takibi sayısı her yıl bir öncekine göre çok daha fazladır.

Avukatlar yoğun çalışma tempoları arasında evrak işlemleri, ofis yönetimi, müvekkil ilişkileri gibi çeşitli işlerle de uğraşmak durumunda kalmaktadır. Dava sonuçlansa bile saklamakla yükümlü oldukları dosyalar ya da devam ederken biriken evraklar; duruşma gün ve saatlerinin takibi, yasal süreli işler gibi yapmakla yükümlü oldukları birçok işlemler vardır.

 

T-HOS olarak avukatlar için geliştirdiğimiz avukat programları sayesinde avukatların iş yükünü azaltmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

T-HOS Avukat Programları Ne İşe Yarar?

Firmamızca üretilen bu program şu özelliklere sahiptir:

  • Avukatlar dosyalarını elektronik ortama aktarıp; dosyalarındaki tüm bilgilere kolayca ulaşabilecek ve bunları her yerden takip edebilip, eklentiler yapabileceklerdir.
  • Müvekkil ismi, numarası, vekalet bilgileri gibi bilgileri programa kaydetmek mümkündür.
  • Duruşma gün ve saatleri, yapılacak adliye veya büro işleri ve yasal süreli, son günlü işlemler programa kaydedilebilir. Alarm özelliği sayesinde de unutmaya karşı önlem alınmış olur.

Hukuk bürosuna ait tüm belgelerin elektronik bir ortamda arşivlenip saklanması hem profesyonel bir görünüm kazandıracak hem de zaman ve yer tasarrufu sağlayacaktır. Bu sayede avukatlar bürolarını nereye giderlerse gitsinler takip etmeleri mümkün olacaktır. Yanlarında fiili dosya taşıma zorunlulukları olmadan, dosyalarına diledikleri an bu sistem sayesinden erişebileceklerdir.

Tüm bu hizmetler sizlerin ve iş arkadaşlarınızın işlerini kolaylaştırmasının yanında; bu teknolojik imkanlar sayesinde modern dünya ile de uyumlu hale gelerek ayrıca müşteri memnuniyeti kazanmanızı sağlayacaktır. Müvekkilleriniz de bu sistem aracılığıyla kendi bilgilerine ulaşma imkanına sahip olacak. SMS modülü ile borçlulara veya müvekkillerinize sistem aracılığıyla mesaj gönderebileceksiniz.

İşlemi bitmiş olan davalarınıza da arşivleyebilir ve daha sonra arşiv üzerinden tekrar ulaşabilirsiniz.

Aynı günde birden fazla davanız olduğu günlerde size dava saatinizi ve yerini hatırlatacak olan uyarı modülü de sistemimizde mevcuttur.

hemen demo talep edin 1

Avukat Programları’nın Diğer Avantajları

T-HOS avukat programları hukuk büroları için birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlarından bazıları şöyledir:

  • Hukuk bürolarına ait işlerin tüm bilgi ve belgelerini detaylarıyla kaydedip, takip etmek mümkündür. Böylece istenilen bilgilere düzenli arşivleme sayesinde kolayca ulaşılabilir.
  • Saklanması gereken belgeler elektronik ortamda saklanmış olacağı için; fiziken saklamaya göre daha güvenli olmaktadır. Zira yok olma riski ortadan kalkmaktadır.
  • Emsal kararlar, örnek dilekçeler de sisteme kaydedilebilir. Sonrasında üzerlerinde değişiklikler yapıp benzer işlerinizde kullanmanız da mümkündür.
  • Programda bulunan alarm özelliği ile duruşmaları ve yasal süreleri kaçırma riski ortadan kalkmaktadır. Zira zamanı geldiğinde uyarı vererek hatırlatma sağlar.
  • Müvekkil bilgileri(adı-soyadı, vekâleti, telefonu, e-posta adresi, imzası, davası, sözleşmesi) kolayca sisteme kaydetmek mümkündür. Dava açılırken ya da başka bir işlem yapılırken ofis dışında dahi olunsa bu bilgilere erişmek büyük avantaj sağlayacaktır.

Avukat Programlarına Nasıl Sahip Olunur

T-HOS avukat programları Türkiye’de en iyi programlar arasındadır. Hem hesaplı hem de teknolojik gelişmelere açık, ayrıntılı düşünülerek tasarlanmış bir programdır.

Bu program sayesinde iş yükünüzde ciddi bir azalma meydana gelecektir. Örneğin; mahkemeye giderken yanınızda dosya taşımanıza gerek kalmayacak, müvekkilleriniz kendi bilgilerine bu sistem aracılığıyla çok kolay şekilde ulaşacak, dilediğiniz zamanda dilediğiniz yerden bilgilerinize kolayca ulaşabilecek, dosyanızı sorgulayabileceksiniz.

Firmamız hukuk doküman yönetim sistemi açısından birçok yenilikler sunmaktadır. Programlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Başarılı bir avukat olmak asla tesadüf değildir! Av. Serhat Turan’ın görüşlerini dinliyoruz.

Hukuk Programları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Avukatların dava, icra, danışmanlık ve bunlara bağlı iş süreçlerini yönetmek için kullandıkları takip programları vardır. Bunlar sadece ofis bilgisayarında kurulu windows tabanlı eski teknoloji ile geliştirilmiş programlar olduğu gibi günümüz yeni nesil teknolojisi ile geliştirilmiş T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi gibi web/mobil tabanlı cloud programlarda vardır. Windows tabanlı programlara ofis dışından ulaşılamadığı ve veri kaybı sorunları çok yaşandığı için günümüz vizyoner avukatları T-HOS gibi web/mobil tabanlı internetin olduğu her yerden dava/icra/danışmanlık dosyalarına kolayca erişebileceği ve veri güvenliği yüksek programları tercih etmektedirler.
Avukatlar binlerce dava, icra ve danışmanlık dosyası takip etmektedirler. Bu dosyalara bağlı birçok duruşma, avans, masraf vb. işler, evraklar, yazışmalar vardır. T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi gibi iş süreçleri yönetim yazılımı ile bunlar kolayca takip edilmekte, raporlanmakta ve yönetilmektedir. T-HOS gibi bir iş süreci yönetim yazılımı olmadığı durumda tüm işler aksamakta ve avukatlar zor durumda kalmaktadırlar. T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi avukatların hayatını ve işlerini kolaylaştırmaktadır.
www.t-hos.com.tr web sitesinden bir demo talebinde bulunarak Türkiye'nin lider hukuk otomasyon sistemi T-HOS'a hemen sahip olabilir, hukuksal iş süreçlerinizi kolayca ve etkili bir şekilde yönetmeye başlayabilirisiniz.