Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Dava Takip Programı

 

Dava Takip Programı Nedir?

Yaşamımızı birçok alanda kolaylaştıran modern dünya bizlere iş hayatlarımızda da çokça kolaylıklar sağlamıştır. Öyle ki birçok işimizi internet üzerinden kolayca hallediyor duruma geldik. Böylece hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de karmaşık işlerin çözümünü çok daha basit hale getirmiş oluyoruz.

Bu kolaylıklar hukuksal alanda hayatımızı yansımıştır. Karışık ve detaylı hukuk süreçlerinin otomasyonlaşması ve evrak yönetim sistemi sayesinde, bu alanda çalışan herkesin hem zamandan hem emekten hem de maliyetten tasarruf etmesini sağlamıştır. Günümüzde bu tarz yardımcı programlar ve otomasyon sistemleri sayesinde avukatlar dava dosyalarını, dilekçelerini, dosyasının aşamalarını, duruşma tarihlerini hukuk otomasyon programları ile kolayca takip edebiliyorlar.

Avukatlar dava takip işlemlerini bu sistem aracılığıyla, yanlarında fiili dosya taşıma derdinden de kurtulmuş oluyorlar böylece duruşma dosyası unutma, duruşma tarihi kaçırma gibi sıkıntılar yaşanmamış oluyor. Sağladığı faydalar sebebiyle de takip sistemleri hukuk bürolarında işlemlerin hızlanması, takiplerin kolaylaşmasını sağlayan önemli ve vazgeçilmez bir unsur haline gelmeye başlamıştır.

T-HOS Dava Takip Programı Özellikleri

Bu programda aradığınız dosyaya kolayca erişim sağlayarak işlerinizi çok daha kısa sürede halletmiş olacaksınız. Bu program ile dosyanızdaki bilgilere erişim sağlayabilir, mahkeme ve duruşma bilgileriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ayrıca dava dosyanızın bilirkişi raporu, temyiz, delil gibi aşamalarını da sisteme kaydedebilir ve buradan takip edebilirsiniz.

Sistem UYAP uyumlu olduğu için hazırlamış olduğunuz tüm evrakları UYAP’a gönderebilirsiniz. Bu programın içerisinde yer alan uyarı ve hatırlatma özellikleri sayesinde avukatlara sistem tarafından yapılacak hatırlatma ile işlerinizi tüm aşamalarıyla başından sonuna takip etmeniz kolaylaşacaktır. Kısacası bu program ile sizlerin unutabileceği her türlü iş, sistem tarafından otomatik olarak sizlere hatırlatılacaktır.

T-HOS Dava Takip Sistemi Yararları

Bu program hukuk bürolarında yoğun evraklar arasında sistematik çalışmayı sağlayan önemli bir ayrıcalık sunmaktadır. Özellikle de uzun süren hukuksal süreçlerde takibi kolaylaştıran bu programın sunduğu yararlar şu şekilde de sıralanabilir;

  • Her davanız ile ilgili olan müvekkil ve avukat bilgilerinizi sisteme kayıt edebilirsiniz,
  • İcra, ceza ve diğer alanlardaki davalarınıza ait gelişmeleri ayrı ayrı kayıt altına alabilirsiniz,
  • Henüz danışmanlık aşamasında olan işlemlerinizi kaydedebilirsiniz,
  • Arabuluculuk işlemlerinizi sisteme kaydedebilirsiniz,
  • Davanıza ait masrafların otomatik olarak hesaplanmasını sağlayabilirsiniz,
  • Tebligatlarınız hakkında barkod no bazında sorgulama yapabilirsiniz,
  • Her türlü delil bilginizi ayrıntılarıyla kaydedebilir ve saklayabilirsiniz,
  • Sistemden duruşmalarınızla ilgili temyiz ve karar düzeltme ile ilgili süreleri kolayca öğrenebilirsiniz,

Dava Takip Etme Sistemi Kolaylıkları

Ayrıca bu programla tamamlanmış olan davalarınızı arşive kaydederek daha sonra ihtiyaç anında kolayca erişim de sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz bu programla tüm dava süreçlerinizi dünyanın herhangi bir yerinden ihtiyacınız olan her zaman takip ve kontrol etme imkanına sahip olursunuz.

Bulut sistemi size dosyalarınıza dilediğiniz ve ihtiyacınız olan her anda ulaşma imkanı sunar.

Bu şekilde de istediğiniz yerden sisteme giriş yapabilir, davanızı kontrol edebilir, davanıza ait tüm gelişmeleri takip edebilir ve dava dosyalarınıza eklentiler yapabilirsiniz. Ayrıca müvekkilleriniz ile de ihtiyaç halinde iletişime geçebilir, dava gelişmelerini uzakta dahi olsanız müvekkillerinize dava takip sistemi e-posta ile uyumlu olduğu için sistem üzerinden iletebilirsiniz. İşinizin gerektirdiği tüm işlemlerinizi ülke dışında dahi olsanız hızlı ve verimli bir şekilde halledebilirsiniz.

hemen demo talep edin 1

T-HOS Dava Takip Programına Nasıl Sahip Olunur

T-HOS dava takip programı Türkiye’de yer alan en kullanışlı, efektif programlardan biridir. Teknolojik alt yapısı ile karmaşık dava süreçlerinin kolayca takip edilerek, kontrol edilmesini sağlar. Özellikle yoğun dava ve evrak işleri içerisinde kaybolmuş hukuk bürolarının otomasyonlaşmasını ve sistematik çalışmasını sağlar.

Program sayesinde avukatların ve hukuk bürolarının iş yükleri azalarak, asıl işlerine odaklanmalarını kolaylaşır. İşinizi kolaylaştırmak ve süreçlerinizi hızlandırmak için firmamızı arayabilir ve uygun bütçelerle programa kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Avukat Programları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Dava Takip Etme

Avukatların dava dosyaları ile ilgili duruşma, evrak vb. tüm iş süreçlerini kolayca takip edebilecekleri ve yönetebilecekleri programdır.
Mevcut dava dosyalarınıza ait notlarınızı, işlerinizi, dökümanlarınızı, risklerinizi, taleplerinizi, safahatlerinizi, teminatlarınızı, duruşmalarınızı, karar bilgilerinizi, yargıtay bilgilerinizi, avanslarınızı, masraflarınızı, ilişkili dosyalarınızı yani kısacası her türlü bilginizi tek bir çatı altında takibini kolayca yapabilmenizi sağlamaktadır. Özet olarak dava dosyanıza ait tüm bilgi, belge ve iş süreçlerinizi klasörleme mantığıyla birlikte bir bakışta hakim olabilmekte ve bu sayede kolayca takip edebilmenizi sağlamaktadır.
www.t-hos.com.tr web sitesinden bir demo talebinde bulunarak içinde dava takip modülüde olan Türkiye'nin lider hukuk otomasyon sistemi T-HOS'a hemen sahip olabilir, davalarınızı kolayca ve etkili bir şekilde yönetmeye başlayabilirisiniz.
İyi bir dava takip yönetim yazılımı ile duruşmalarınızı zamanında hatırlar duruşmalarınızı kaçırmazsınız. Davalarınız ile ilgili müvekkillerinize kolayca rapor verir müşteri/müvekkil memnuniyetinizi maksimum seviyede sağlarsınız. Davalarınız ile ilgili avans-masraf yönetiminizi kolayca yaparsınız. T-HOS gibi web/mobil tabanlı bir yazılım ile tüm davalarınıza internetin olduğu heryerden kolayca erişebilir ve onları hızlı ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz. İşinizi kolayca yönetmenizi sağlayacak daha birçok özelliğe sahip olursunuz.