Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Hukuk Programları

Hukuk programları

Hukuk Bürosu Programları

Bir hukuk bürosu basit icra takip yazılımı yerine neden hukuk otomasyon sistemi kullanmalı?

T-HOS Satış ve Pazarlama Departman Müdürü Ahmet Mert, hukuk bürolarının basit icra takip yazılımı yerine neden hukuk otomasyon sistemini kullanmaları gerektiğini anlatıyor.

Hukuk Programları Nedir?

Avukatlık mesleği Türkiye’de en çok tercih edilmek istenen mesleklerden biridir. Ancak birçok meslekte olduğu gibi avukatlık mesleği de sorumlulukları fazla olan ve yoğun çalışma gerektiren bir meslektir.

Avukatlar aldıkları dava dosyalarını başından sonuna kadar takip etmek ve evraklarını da saklamak ile yükümlüdürler. Tüm bu belgeleri fiziki olarak saklamak ve yönetmek oldukça zor olup; çok zaman almaktadır. Ayrıca ofis dışında olunan sürelerde sadece fiziki olarak oluşturulmuş dosyalar hakkında bilgi edinmek mümkün olmamaktadır.

T-HOS olarak, avukatların çalışma hayatını kolaylaştıracak hukuk programları ile hizmetler sunuyoruz. Bu programımız hukuk bürolarının tüm dava belgelerini elektronik ortamda depolamayı ve ofis dışında da istenilen yerde görmeyi mümkün kılmıştır. Ayrıca duruşma günlerini ve saatlerini de her yerden takip edebilmeyi, dava süreçlerini elektronik olarak takip etmeyi sağlayan bir programdır.

Hukuk Programları Yararları Nelerdir?

Firmamız tarafından oluşturulmuş hukuk programları hukuk bürolarına birçok yarar sağlamıştır. Bunlardan bazıları şöyledir:

 • Sistemin içerisinde yer alan bulut modülü sayesinde ihtiyaç duyulan tüm dava belgelerinize her yerden, her zaman kolayca ulaşabileceksiniz. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş hem de ofis dışında da işlerinizi yürütebilmiş olacaksınız.
 • T-HOS kasa modülü ile de dava, icra ve danışmanlık alanındaki tüm takipleri yapmak ve raporlamak sizlere kolaylık sağlayacak ve büronuzun verimi arttıracaktır.
 • Dava dosyalarınızı, dilekçelerinizi ve diğer tüm belgelerinizi dijital ortamda saklayarak fiziki ortamda saklanan belgelerin yedeğini almış ve yok olma riskini azaltmış oluyorsunuz.
 • Müvekkil işlemlerinizi de sistem üzerinden kolayca yönetebilir ve müvekkil bilgilerinizi görebilir, eklemeler yapabilirsiniz.
 • Programın alarm özelliği sayesinde dava günleriniz size hatırlatılmış olacak ve unutma ihtimalinize karşı önlem alınmış olacaktır.

 

hemen demo talep edin 2 1

Hukuk Programlarının Sunduğu Hizmetler

Firmamızca oluşturduğumuz hukuk programları ile sizlere verdiğimiz hizmetlerin amacı çalışma hayatında kolaylık ve verim yaratmaktır. Bu hizmetlerimize örnek olarak;

 • Açtığınız icra dosyalarının takibini sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz.
 • Dava dosyalarınızın bilgi ve belgelerini sistemimiz üzerinde saklayıp; takibini dilediğiniz yerden yapabilirsiniz.
 • Fiziken saklamanız gereken belgelerin yedeklerini sistem üzerinde oluşturup; kaybolma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Toplantı, duruşma saatlerinizi sisteme kaydedip takibini kolaylıkla yapabilir; programın alarm özelliği sayesinde unutma ihtimalinize karşı önlem alabilirsiniz.
 • Kurum icra dosya takipleri yanı sıra idari ya da icrai takip süreçlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Sistemimizin icra takibi ile borçlunun tüm bilgilerini tek bir dosyada toplayabilir ve eklentiler de yaparak takip edebilirsiniz.
 • Programımız ile borçlu için ödeme planı yapmanız da mümkündür.

 

hemen demo talep edin 1

 

T-HOS olarak sizlere entegre ve modüler bir sistem sunduğumuz için bir başka kuruma ihtiyaç duymayacaksınız. Örneğin UYAP ile ilgili işlemleriniz için sahip olduğumuz yazılım aracılığıyla sistemimiz üzerinden dosya, taraf, tahsilat sorgulayabilir ve ödemeler ile vekalet hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu alanlar üzerinde yeni gelişmeler oldukça da sistemimiz üzerinden bilgilendirilecek ve yeni gelişmelerden faydalanabileceksiniz.

Günümüzde bilişimin gelişimi düşünüldüğünde elektronik olarak yapılacak işlemlerin önemi de artmaktadır. Örneğin; avukatlar için getirilen yeni zorunluluk olan elektronik posta sistemi düşünüldüğünde artık tüm evrakların elektronik ortamda saklanması çok daha zorunlu olacaktır.

T-HOS hukuk otomasyonu programları ile tüm ihtiyaçlarınıza yanıt bulabileceksiniz. Dosyalarınız hakkındaki tüm gelişimleri anında takip edebilip müvekkilinizi de sistem üzerinden e-posta aracılığıyla kolayca bilgilendirebilirsiniz.

Dava ve icra dışındaki diğer avukatlık işlerinizin takibi için de büro dosya takip sistemimizden yararlanabilirsiniz.  Bu sayede dosyanızın aşamalarını takip etmek, önemli tarihleri kaydetmek, dosyanızın tüm bilgilerine erişmek çok daha kolay olacaktır.

Programımız hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizde bulunan iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hukuk Takip Sistemi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hukuk bürolarının tüm dava belgelerini elektronik ortamda depolamayı ve ofis dışında da istenilen yerde görmeyi mümkün kılan programdır.
Tüm dava belgelerine tek yerden ulaşmak, Zaman tasarrufu sağlamak, Ofis dışında da işleri yürütebilmek