Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Hukuk Takip Sistemi

Hukuk Takip Sistemi

Bu sistem ile ele alınan bütün dava süreçleri takip edilerek yapılan tüm işlemlerin ve harcamaların yönetilmesi sağlanır. Ayrıca sistem içerisinde dava takip süreçlerine yönelik işlemlerin tamamının yapılması da mümkündür. Her bir dosya için;

 • Muhasebe,
 • Dokümantasyon ve
 • Raporlama işlemleri tek bir program üzerinde yönetilebilir.

Hukuk takip sistemi ile iş süreçleri hızlanır ve dosya hakimiyeti artar. Böylece kullanıcıya büyük zaman kazandırır.

Hukuk bürolarında, kuruluşlarında veya kurumların davalarına bakan hukuk birimlerinde her türlü davanın takibini yapma olanağı sağlayan bu sistemle dava ile ilgili her türlü bilgi sanal ortamda güvenli bir şekilde depolanır. İstenilen herhangi bir vakitte bu bilgilere erişim sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Hukuk Takip Sistemi Programlarının Faydaları

Gelişen teknolojiyle birlikte ofisteki işlerin yönetimi ve kontrolü için belirli bir düzen gerekir. İşlerin sistematik bir şekilde takip edilmesi ve herhangi bir aksama yaşanmaması adına hukuk takip sistemi büyük kolaylık sağlar. Sistemin birçok faydası olması nedeniyle avukatlar için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Bu faydaların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

 • İhtiyaç duyulan bütün işlemler tek bir sistem üzerinden kombine şekilde yapılabilir. Sisteme aktarılan her şey entegre olarak çalışır. Dava ve icra dosyalarının takibi, bütün dokümanların depolanması ve muhasebesel işlemlerin yönetimi gibi birçok işlem düzenli olarak kontrol edilebilir.
 • Tek bir çatı altında depolanan bilgiler üzerinden tüm ihtiyaçlar hızlı ve pratik şekilde karşılanır.
 • Arayüzü sade ve basit olan arayüzü olan takip sistemleri kullanıcıya birçok açıdan kolaylık sağlar. Kullanıcı dostu olarak tanımlanan bu tür takip sistemleri kolay anlaşılır menüler üzerinden yorulmadan ve kafa karışıklığı yaşanmadan ihtiyaca uygun hazırlanmış olan formlar kullanılabilir.
 • Arama motorları sayesinde vakit harcamadan istenilen evraka ve forma anında ulaşılarak gerekli olan bütün işlemler rahatlıkla yapılabilir.
 • Kişiye özgü raporları tanımlayan sistemle aynı raporun tekrar tekrar hazırlanmasına gerek kalmaz.hemen demo talep edin 1

Neden T-HOS Hukuk Takip Sistemi Tercih Edilmelidir?

Yeni nesil entegre ve modüler bir hukuk takip sistemi olan T-HOS, özellikle bankalarda, varlık yönetim şirketlerinde ve abonmanlı yapılarda oldukça rağbet gören bir takip sistemidir. Bu sistem sayesinde gecikmiş alacak takibi ve yönetimi kolay bir şekilde yapılır.

Ayrıca hukuk departmanlarında dava, icra ve danışmanlık gibi işlemlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar. Kusursuz ve üstün kalitede bir takip sistemi olmasının en büyük nedenleri ise şunlardır:

 • Entegre ve modüler bir yapıda olması nedeniyle başka herhangi bir hukuk yazılımının kullanımına gerek kalmaz. Tek bir yazılım ile bütün süreçler takip edilir ve bilgilerin tamamı güvenli bir şekilde depolanır. Böylece istenildiğinde bu verilere erişim sağlanarak anında rapor hazırlanarak yeni işlemler yapılabilir.
 • T-HOS, çok çeşitli sektörlerde farklı amaçlarla faaliyet gösteren herhangi bir kuruluşun iş süreçlerine göre uyarlanarak tamamiyle uyum içerisinde çalışan tek takip sistemidir. Bu nedenle kullanım alanı oldukça geniştir.
 • Sisteme erişim için kullanıcının bulunduğu yer hiç önemli değildir. Bulunduğu herhangi bir yerden istenilen bütün bilgileri T-HOS ile ulaşım mümkündür. Bu da zaman ve esneklik kazanmak adına büyük fayda sağlar.
 • Takip sistemi ile çok daha düzenli ve sade bir ortam sağlanır. Evrakların yarattığı karmaşa terkedilir ve dijital ortamda bütün evrakların belirli bir düzen içerisinde muhafaza edilmesi sağlanır.
 • T-HOS ayrıca mükemmel bir asistan gibi kritik iş sürelerini, duruşmaları ve yapılacak olan işlemleri kullanıcıya “Görev Yönetimi ve Hatırlatıcılar Modülü” hatırlatır. Böylece olası herhangi bir problemin önüne geçilir.

T-HOS olarak müşterilerimizin tüm süreçlerinde hızlı ve işlevselliği ön plana çıkarak sistemler tasarlıyoruz. Zamandan, emekten ve maliyetten tasarruf sağlayan programlarımız ile detaylarda kaybolmak yerine asıl işinize konsantre olabilirsiniz.

Evrak Yönetim Sistemi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir hukuk bürosunun yada hukuk departmanının dava, icra, danışmanlık dosyaları, gecikmiş alacak yönetimi ve bunlar ile ilgili tüm iş süreçlerini hem ofisten hemde ofis dışından online bir şekilde kolayca yönetmesini sağlayan yönetim yazılımıdır.
Hukuk bürosu çalışanlarının yada bir şirketin hukuk departmanındaki tüm çalışanlar ve sözleşmeli hukuk bürolarındaki çalışanların birlikte kullanmış olduğu merkezi bir platform/yazılımdır. Büro/şirket ile ilgili tüm verilerin ( Dava, İcra, Danışmanlık Dosyaları vb. ) tek bir noktada toplandığı, kolayca bu verilen yönetilebildiği ve anlamlı verilerin rapor olarak hızlıca üretilebildiği bir sistemdir. Hukuk otomasyon sistemi olmayan ortamlarda veriler dağınık, veri güvenliği minimum seviyede ve hemen hemen birçok işlem manueldir. Hukuk otomasyon sistemi tüm bunları ortadan kaldırmakta ve iş verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.
T-HOS, öncelikle Hukuk Otomasyon Sistemi kavramını Türkiye'ye kazandıran yazılım firmasıdır. Hukuksal verilerin otomatize edilebileceğini geliştirdiği yazılım ürünü ile birlikte Türkiye'nin önde gelen birçok kurum ve kuruluşuda gerçekleştirdiği başarılı projelerle göstermiştir. T-HOS ilk çıktığı günden bugüne bu alanda hep ilkleri gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Rakipleri tarafından sürekli takip ve taklit edilen T-HOS Türkiye'nin lider Hukuk Otomasyon Sistemi'dir. Türkiye'de çok farklı sektörlerde en çok hukuk otomasyon sistemi projesi gerçekleştirmiş olma deneyiminden dolayı ciddi bir know how'a sahip olduğu ve müşterilerini satış sonrasında da hiçbir zaman tek başına bırakmadığı, her an yanında olduğu için en çok tercih edilen hukuk otomasyon sistemidir.