Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Daha Verimli Olmak İçin 5 Basit Bilimsel Yol

Daha Verimli Olmak İçin 5 Basit Bilimsel Yol

İşte işyerinde üretkenliği artırmak için beş basit, kanıtlanmış yol.

Doğal ışık olsun

Güneş ışığının içeri girmesini sağlayın. İşverenler, çalışanlarının gündüzleri bol miktarda doğal ışığa maruz kalmasını sağlayarak işyerinde verimliliği artırabilir. Bu, her gün bir ofiste kendilerini bulmakta olan, floresan ışığının parıltısının altında bir masada sıkışmış çalışanlar için özellikle önemlidir.

Ofisinizin veya kabininizin yakınında bir pencere yoksa, doğal dış mekan ışığını taklit eden ışık kutuları veya terapi lambaları satın alabilirsiniz.

Doğru renkler ile dekore edin

Küçük görünebilir, ancak doğru renklerle dekorasyon ve boyama yapmak tüm farkı yaratabilir. Tüm beyaz veya kirli beyaz duvarların yerine bir renk atmosferi aydınlatabilir ve farkında olmadan bile çalışanlarınızı psikolojik olarak teşvik edebilir.

Yeni oturma düzenlemelerini deneyin

Ne tür bir yenilik ve ferahlamanın basit bir oturma düzenine yol açabileceğini asla bilemezsiniz. Çalışanlarınızın nerede oturduğunu değiştirmek yaratıcılık ve üretkenliği artırabilir. Çalışanların departmanlarla bir araya gelmesinin odaklanmayı ve verimliliği artırabileceğini unutmayın.

Birlikte molalar verin

İş arkadaşlarının molalarını bir araya getirmesi genellikle stresi azaltıyor ve sonuç olarak üretkenlikte bir artışa yol açıyor

İşverenler iş yerlerinin verimliliğini artırmak için bu bilimsel bulgulardan yararlanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.