Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Doküman Yönetim Sistemi Fiyatları

Doküman Yönetim Sistemi Fiyatları

 

Yoğun iş yükünü sahip bir hukuk bürosu için doküman yönetimi, belirli dönemlerde zorlaşabilir. Belgelerin takibi ve icra takibi gibi durumların da devreye girmesiyle iş yükü artar. Bu gibi durumlar için son derece faydalı olan doküman yönetim sistemi, tüm ihtiyaçların tek bir program üzerinden giderilmesini destekler. Sonucunda ise hem pratik hem ekonomik bir süreç oluşur.
Konu ile ilgili merak edilen noktalar arasında yer alan doküman yönetim sistemi fiyatları ise ihtiyaca göre şekillenir. Sistem dahilinde ne gibi programların kullanılacağı ve ek hizmetlerden yararlanılacağı noktaları önem taşır. Bu nedenle net bir fiyattan söz etmek, özellikle gelecek açısından değişkenlik içerebileceğinden yanlış olabilir. Daha detaylı bilgiye Doküman Yönetim Sistemi yazımızda ulaşabilirsiniz.

Doküman Yönetim Sisteminin Avantajları

Bulut depolama sistemini bünyesinde barındıran doküman yönetim programı, böylelikle online olarak işlem yapma yetkisi sunar. Yani internet bağlantısının bulunduğu her noktadan dokümanlara ulaşmak mümkün hale gelir. Bu da çalışma deneyimini çok daha profesyonel ve kolay bir seviyeye taşır. İş yeri ile sınırlı kalmayı önleyen sistem, evde ve diğer lokasyonlarda çalışmaya devam etmeyi destekler.

Tüm dokümanların isteğe göre ayrılarak depolanmasını sağlayan sistem, zamandan ve mekandan tasarruf yapma şansını doğurur. Yani dokümanların saklanması için mutlaka fiziki bir alana ihtiyaç duyulmaz. Aksine, buluta yüklenen belgeler neticesinde arşiv dahi oluşturulabilir. Böylelikle iş yerinde doküman yoğunluğu yaşanması da önlenir.

dokuman-yonetim-sistemi-2

Taslak Olarak Kaydetme Özelliği

Hukuk bürosu açısından belgelerin dakikalar içerisinde tamamlanması ne yazık ki zor olabilmektedir. Bu da taslak olarak kaydetme ihtiyacını doğurur. Sistem, bu ihtiyaç düşünülerek tasarlanmıştır. Yani düzenlenmekte olan doküman doğrudan taslak olarak kaydedilebilir. Böylelikle daha sonra bu doküman üzerinden değişiklik yapılabilir. Sürecin sonunda tamamlanan belge, arşiv olarak saklanabilir.

Belge ismi ve numarası gibi detaylara ilişkin ayrıştırılabilen dokümanlar, daha sonralarda oluşan görüntüleme ihtiyacında hızlıca erişim şansı sunar. Belge numarasına ya da müvekkil ismine göre arama yaparak ihtiyaç duyulan doküman saniyeler içerisinde görüntülenebilir. Ayrıca çıktısı alınan belge ile hukuksal işlemler devam ettirilir. Aksama olmasını önleyen avantajlar, zamanı çok daha iyi bir şekilde kullanma imkanı yaratır. Madde ile doküman sistemine ilişkin ek bilgilere “Madde İle Doküman Yönetim Sistemi Nedir” konulu yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir