Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Doküman Yönetim Sistemi ile Evraklarınıza Ofis Bağımsız Ulaşın

Doküman Yönetim Sistemi ile Evraklarınıza Ofis Bağımsız Ulaşın

Son zamanların en çok rağbet gören ofis sistemlerinden biri olan doküman yönetim sistemi, tüm süreçlerin ofisten bağımsız olarak yönetilmesine yardımcı olur. Evden, kafeden veya başka herhangi bir yerden evraklarınıza erişim sağlamanıza imkan veren bu sistem, belgelerinizin e-imza kanunu kapsamında hukuki açıdan ıslak imza ile aynı geçerliliğe sahip olmasını sağlar. Böylece ofise dahi uğramadan istediğiniz evraklara ulaşmanın yanı sıra ıslak imza ile istediğiniz yere bu evrakları gönderebilirsiniz. Bu da ofise bağımlılığınızı ortadan kaldırır ve istediğiniz yerden rahatlıkla çalışabilmenize olarak sağlar.

Doküman Yönetim Sisteminin Çalışma Prensibi

Kurumsal firmaların belge yönetimiyle ilgili bütün ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan bu sistem;

  • Bütün dokümanların dijital ortama aktarılması,
  • Dijital ortamda istenen dokümanların oluşturulması,
  • Dijital ortamdaki bütün dokümanların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi,
  • İstenen zamanda istenen yerden dokümanlara erişim sağlanması gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini ve bütün evrakların kontrol edilmesini sağlar.

T-HOS Türkiye’nin en güvenilir evrak yönetim programlarını sunuyor. Bu programlar ile oluşturulan veya taranan belgeler kolaylıkla dijital ortamda kullanılabilir ve yönetilebilir.

Doküman Yönetim Sisteminin Size Kazandırdığı Faydalar

Elektronik belge yönetim sistemleri içerisinde en çok tercih edilen doküman yönetim sisteminin size kazandırdığı faydalar oldukça fazladır. Bunların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Üst düzey güvenlik sağlayarak dokümanların korunmasını sağlar.
  • Gelişmiş doküman arama aracı ile istediğiniz dokümana anında ulaşabilmenizi imkan verir.
  • Diğer personellerle ve diğer departmanlarla işbirliği içerisinde çalışabilmeniz için uygun koşulları sağlar.
  • Sistemin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bu sayede hızlı ve seri bir şekilde çalışmak mümkün hale gelir.

Doküman Yönetim Sistemi Kullanımının Amacı

Rekabetin en yoğun olduğu bu dönemlerde rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayan doküman yönetim sistemi ile istediğiniz yerden çalışabilir ve ofisten bağımsız olarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üst düzey güvenlik ile evraklarınızı garanti altına almanızın yanı sıra, mobil arayüz ile evraklarınıza mobil cihazlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda çok sayıda kullanıcı tarafından ulaşılabilir özellikte olduğu için, departmanlar arası işbirliğini kolaylaştırır. Ayrıca gerekli raporlamaların çok daha hızlı ve güvenilir olmasına yardımcı olur. Kısacası doküman yönetimi sistemi ile artık evinizden, işinizden veya bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi mobil cihazlarınızdan istediğiniz dokümanlara anında ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz. T-HOS evrak yönetim sisteminin size ve işinize sağlayacağı faydaları daha iyi anlamak için bu yazımızı okuyabilir ya da ücretsiz demo talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir