Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

En İyi İcra Programı Hangisi

En İyi İcra Programı Hangisi

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2020-01-23
Güncelleme Tarihi: 2021-07-08

Otomasyon sistemi olarak da nitelendirilebilen icra programı, hem özel şirketler hem de hukuk büroları tarafından kullanılabilir. Geniş bir kullanıcı skalası elde eden söz konusu program, iş yükünün hafifletilmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra zamanı en iyi şekilde kullanma fırsatı yaratan uygulama, kolayca icraların takip edilmesini destekler.

Artan nüfus ile birlikte dava sayısının da her yıl artış gösterdiğini söylemek doğru olacaktır. Haliyle dava süreçlerinin her an takip edilmesi gerekirken, ne yazık ki süreçlerin karmaşıklığı da işlemleri zorlaştırabilir. Bu noktada devreye giren hukuk otomasyon sistemi, işlemlerin teknoloji kapsamında kolaylaşmasını destekler. Teknolojik imkanlardan yararlanmak, aynı zamanda günümüz ihtiyaçlarının giderilmesine de yardımcı olur. Daha detaylı bilgiyi İcra Programı başlıklı yazıdan edinebilirsiniz.

İcra Programının Sunduğu Avantajlar

Bulut depolama sistemini içerisinde barındıran icra programı, arşivleme desteği sunar. Böylelikle tüm ilgili belgeleri bulutta saklama imkanına erişilir. Bu hem ihtiyaç anında belgelere ulaşmayı kolaylaştırdığı gibi hem de fiziksel olarak yer kaplayan arşiv sorununu yok eder. Üstelik bulut sistemi, internet bağlantısına sahip olunan her yerden belgelere erişme şansı tanır.

Alacaklı ve borç bilgilerini aynı anda sisteme girme imkanı sunan icra programı, bilgilerin tekrar girilme ihtiyacını ortadan kaldırır. Beraberinde çok daha profesyonel bir hukuk bürosu işleyişini getiren program, aynı zamanda izlenim açısından da profesyonel bir görünüm sunar. Güncel bilgilere göre yenilenen program, faiz ve harç gibi detaylar açısından geride kalınmasını önler. Doğrudan en yeni detaylar ekranda belirir.

en-iyi-icra-programi-hangisi2

Ödenmesi Gereken Ücretler Hızlıca Görüntülenir

Faiz, dosya masrafları ve vekâlet ücreti gibi ödemeleri hesaplayan program, asıl alacak dışında ödenmesi gereken miktarı hızlıca görüntüleme şansı yaratır. Bu durum, sürecin yönetilmesini kolaylaştırır. Ücretler için nasıl bir yol izleneceğine önceden karar vermek mümkün olur. Her iki taraf açısından da kolaylık yaratan işleyiş, çeşitli müvekkil işlemlerini gerçekleştirmeyi destekler.

Hukuk bürosu olarak oluşturulan takip dosyasını UYAP’a uyumlu bir şekilde çıkartmak mümkündür. Bu durum, takip açarken icra müdürlüğünde sorun yaşama olasılığını ortadan kaldırır. İcra takip programları sundukları özelliklere göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz de “İcra Takip Programı Fiyatları” konulu yazımız size yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir