Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Kötü Bir Yönetici Olduğunun 5 İşareti

Kötü Bir Yönetici Olduğunun 5 İşareti

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2019-01-07
Güncelleme Tarihi: 2021-01-23

Biz sadece insanız ve hepimiz kusurlara sahibiz, bu nedenle herhangi bir patronun mükemmel olduğunu söylemek yanlıştır. Fakat yaptıkları ve istedikleriyle kötü patron unvanına sahip olan bazı yöneticiler de yok değil. Peki, siz böyle bir yönetici misiniz?

Çalışanlarınızdan Günün Sonunda Bir Şey  Yapmalarını İstiyorsunuz

Çalışanlarınız tam da masalarını toplarken ve eve gitmek için hazırlanırken onlardan bir şey yapmalarını istiyor ve bunun için onları yüreklendiriyorsanız o halde çalışanlarınızın size sinirlenmeleri anormal değildir. 

Fazla Mesailere Karşı Gerçekçi Olmayan Beklentileriniz Var

Çalışanların mesai saatine kalmadan şirketten ayrılmaları belki de ek bir ücret ödememek için sizin işinize gelebilir. Ancak unutmamalısınız ki eğer tamamlanması gereken bir iş varsa elbette çalışanlarınız şirkette kalmaya devam etmelidir. 

Çalışanlarınız 1 Dakika Bile Gecikse Şikayet Ediyorsunuz 

Çalışanlarınız işten bir dakika geç çıktığında bu sizi sinirlendirmezken işe sadece 1 dakika geç gelmelerine sinirleniyorsanız etkili bir iletişim kurmanız olanaksızdır. 

Gizli Tembelsiniz

Çalışanlarınızın bir dakika bile mola vermelerini istemezken siz herkesten gizli bir biçimde internette geziniyor ve whatsapp grubunuzda mesajlaşıyorsunuz. 

Başarısızlıkların Nedeni Asla Kendiniz Değilsiniz

Şirket adına yapılan başarısız bir girişimde asla kendinizi suçlu görmez ve sorumluluk almazsınız. Daima başkalarının suçlu olduğunu iddia ederek söz konusu sorundan kaçma eğiliminde bulunursunuz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir