Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

Müvekkil Yönetimi

Müvekkil Yönetimi

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2020-05-13
Güncelleme Tarihi: 2022-10-06

Müvekkil Yönetimi

Dijital dönüşüm ve bulut tabanlı sistemler, avukatların iş yapış şekillerini daha verimli ve etkin hale getirmiştir. Özellikle müvekkil yönetim programları, müvekkilleri ile daha yakın ve sağlıklı iletişim kurulmasını, iş süreçlerinin verimli şekilde takip edilmesini sağlamıştır. Müvekkil yönetimi ile her bir müvekkilin dijital ortamdaki bilgilerine tek tuşla, istenilen her yerden ve her zaman ulaşılması sağlanır.

Müvekkil yönetimiyle;

  • Tüm iletişim bilgilerine
  • Detaylı adres bilgilerine
  • Banka hesap bilgilerine
  • Özel günlerine
  • Çalışma bilgilerine
  • Vekaletlerine
  • Dava dosyalarına ve daha fazlasına hem hızlı hem de pratik şekilde ulaşılabilir.

Tek bir yerden müvekkillerin bilgilerin yönetilebilir. Olası değişiklikler ve eksiklikler, düzeltilerek ya da tamamlanarak, bilgiler sürekli olarak güncel tutulabilir.

Müvekkil Yönetimi Sistemlerinin Faydaları

Günümüzde bilgi ve iletişim çok önemlidir. Özellikle hukuk süreçlerinde çalışanlar için güncel bilgi çok daha önem kazanmaktadır. Avukatlar için geliştirilen müvekkil yönetimi, ihtiyaçları olan güncel bilgilere hızlı ulaşmalarını sağlar.

Bu sistemler entegre sistemler olup, diğer avukat programları ile bağlantılı çalışır. Yani müvekkillerin dava süreçlerini bir yerden takip ederek, tek tuşla mail ya da SMM gönderilerek bilgilendirme yapılabilir. Bunlar manuel olabildiği gibi otomatik olarak da ayarlanabilir.

Ayrıca her bilgiyi akılda tutmak ya da ofis dokümanlarından bakmak yerine mobil olarak bu bilgilere istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Bu şekilde müvekkiller ile iyi bir iletişim sağlayabilir, onların doğum günü gibi özel günlerini hatırlatıcılar vasıtası ile hatırlayarak, mail atabilirsiniz.

Müvekkiller ile ilgili dava ve vekâlet gibi önemli bilgilere tek bir ekran üzerinden ulaşabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu sistemler kolay kullanımı ve yetkilendirme dereceleri olan sistemlerdir. Yani yetkileri düzenleyerek, istediğiniz kişilere kısıtlı bilgileri gösterme imkanı da bulunur.

Tüm Platformlardan Her Zaman Ulaşma İmkanı

Müvekkil yönetimi sistemlerine masaüstü bilgisayarlar yanı sıra telefon ve tabletler üzerinden de hızlı şekilde ulaşabilir ve kullanabilirsiniz. Tüm bu platformlarda kolay kullanım düşünülerek, tasarım yapılır. Ayrıca bulut sistemi kullanıldığından, istediğiniz her yerden güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

T-HOS avukat programları ile avukatlara büyük kolaylıklar sunar. Özellikle yoğun ortamlarda bu dijital çözümler işlerin aksamdan yürümesini sağlayan en önemli unsur olur. Avukatların kullanacağı diğer dijital çözümler ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir