Telefon Hemen Ara
Demo Talep Et Demo Talep Et

En Kolay Dava Takibi Nasıl Yapılır

En Kolay Dava Takibi Nasıl Yapılır

T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemleri

Yayımlama Tarihi: 2020-01-23
Güncelleme Tarihi: 2021-01-23

Dijitalleşen dünya içerisinde artık birçok gereksinim duyulan işlem, online olarak gerçekleştirilebilir. Durum bu şekilde olunca hukuk bürolarının ve özel şirketlerin de kolaylıklardan faydalanmaları kaçınılmaz bir hal alır. Hazırlanan hukuk bürosu programları neticesinde hukuki işlemler hızlı ve ekonomik bir biçimde tamamlanabilir. En kolay dava takibi nasıl yapılır sorusunun cevabı dahi söz konusu programlar içerisinde saklıdır.

Hazırlanan dava takip programı ile doğrudan hukuki süreci online olarak takip etmek mümkün hale gelir. Bunun için iş yerinde olunması dahi gerekmez. Mobil uygulama neticesinde akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar üzerinden de işlem yapma olanağı bulunur. Böylelikle tek bir lokasyona bağlı kalma sorunu ortadan kalkar. Detaylı bilgi almak için Dava Takip başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Büro Otomasyonu ile İşlemler Kolaylaşır

Hukuk büroları yoğun iş dönemlerinde ne yazık ki belgeler içerisinde kaybolabilir. Oysa büro otomasyonu ile bu sorunu ortadan kaldırmak son derece kolaydır. Online ortama aktarılan belgeler, fiziksel olarak görüntüleme ihtiyacını yok eder. İnternet bağlantısının bulunduğu her noktadan çalışmaya devam etmek mümkün hale gelir.

Dava takibinin yanı sıra icra takibi önemli işlemlerin yapılması da yine büro otomasyonu ile kolaylaşır. Avukat ve hukuk programları, işlemlerin pratik bir biçimde denetlenmesini ve tamamlanmasını sağlar. Sistem, UYAP ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bu da sistemden alınan belgelerin güvenle UYAP’a gönderilmesini destekler.

en-kolay-dava-takibi-nasil-yapilir2

Dava Takip Programının Avantajları

Her davaya ilişkin bilgilerin ayrı ve detaylı olacak şekilde tutulmasını sağlayan program, dava takibi gerçekleştirmenin en pratik yoludur. İcra, ceza ve diğer alanlarda davalara ait gelişmeler ayrı ayrı kayıt edilir. Bu da karışıklık yaşanma ihtimalini ortadan kaldırır. Arabuluculuk işlemleri sisteme kaydedilebilir. Üstelik davalara ilişkin masraflar otomatik bir şekilde hesaplanır. Böylelikle ayrı olarak hesap yapma ihtiyacı ortadan kalkar.

Sade ve kolay kullanıcı arayüz yapısı neticesinde son derece kolay kullanım imkanı yaratan dava takip programı, anında adapte olunabilir yapıdadır. Bunun sonucunda büro olarak teknolojik adım atmak kolaylaşır. Söz konusu programın yanı sıra evrak yönetim sistemi hakkında da bilgi almak için “Eski Usul Evrak Tutmaya Son: Evrak Yönetim Sistemi” konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir