Demo Talep Et Demo Talep Et
Telefon Hemen Ara
UYAP ile Sınırsız ve Tam Entegre Çalışmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Müvekkil Takip Programı İle İşlerinizi Kolaylaştırın

Müvekkil Takip Programı İle İşlerinizi Kolaylaştırın

Müvekkillerin bilgilerine kolaylıkla erişim imkanı sunan müvekkil takip programı ve işlerinizi kolaylaştırın. Avukat programları içerisinde yer alan müvekkil takip programı sayesinde her bir müvekkille ilgili verilere detaylı olarak göz atılabilir ve gerçekleştirilen bütün işlemler kolaylıkla takip edilebilir.

Bu takip programı ile özellikle tüm müvekkillerin iletişim bilgilerine, detaylı adres bilgilerine, banka hesap numaralarına, özel günlerine, çalıştıkları firmalara, dokümanlara ve vekalet evraklarına hızlı ve pratik bir şekilde ulaşılabilir. Tek bir tuş ile arama yapılarak anında ihtiyaç duyulan belgelere ulaşılabilir ve vakit kaybetmeden gerekli işlemler gerçekleştirilebilir. Sadece tek bir ekran üzerinden herhangi bir müvekkilin hesabını kolaylıkla yönetilebilir ve kontrol edilebilir. Ayrıca tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için işyerinde olma zorunluluğu yoktur. İstediğiniz herhangi bir yerden bu verilere ulaşmak mümkündür.

Otomatik Olarak Müvekkilinizi Bilgilendirin

Müvekkil takip programının en güzel özelliklerinden biri de davalarla ilgili tüm süreçlerde ve duruşmalarda müvekkillerin SMS ya da e-mail yolu ile otomatik olarak bilgilendirilmesidir. Bu sayede bütün bilgilendirme işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir ve hiçbir işlemin aksamaması sağlanır. Müvekkiller de kendilerini bu sürece hazırlar ve herhangi bir gecikme yaşanmasına neden olmaz. Düzenli bir bilgi akışına sahip olan müvekkiller, vekillerine daha çok güvenir ve itimat eder. Otomatik olarak duruşmalarla ilgili bilgilendirilen müvekkillerin duruşmayı kaçırması gibi sorunlar ortadan kalkar.

Hızlı ve Kolay Kullanım İmkanına Sahip Olun

Tek bir sayfa üzerinden yönetilebilen müvekkil hesabı, hızlı ve kolay bir şekilde kullanılır. Müvekkillerle ilgili tüm bilgilere, dokümanlara ve vekaletlere sistem üzerinden anında erişilebilir. Sade ve basit bir arayüze sahip olan müvekkil takip programı, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. Tek bir tuşla istenen verilere ulaşarak, zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

Müvekkillerle İletişimi En İyi Şekilde Yönetin

Müvekkil takip programı sayesinde her bir müvekkil ile sağlanan iletişim en iyi şekilde yönetilir. Yapılan bütün görüşmeler kayıt altına alınır. Bu sayede görüşmeler esnasında elde edilen veriler mükemmel şekilde kullanılır ve her bir görüşme etkili bir iletişim haline gelir.

Ayrıca düzenli bir e posta iletişimi gerçekleştirilir ve bütün görüşmeler kayıtlı olur. Böylece görüşmelerin içeriğinde ihtiyaç duyulan bir bilgi olursa, kontrol edilerek bu bilgiye erişim mümkün hale gelir.

Müvekkil Takip Programının Sunduğu Diğer Avantajlar

Müvekkil takip programının kullanıcılara sağladığı avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Tek bir ekran üzerinden müvekkil hesabı hızlı ve kolay bir şekilde yönetilir.
  • Müvekkillere özel günlerinde tebrik ve kutlama için sms veya e-posta gönderilir.
  • Dava ile ilgili tüm süreçlerde müvekkiller otomatik olarak bilgilendirilir.
  • Dijital ortamda muhafaza edilen müvekkille ilgili dokümanlara anında ulaşılabilir.
  • Ofis dışında herhangi bir yerden müvekkil bilgilerine erişim mümkündür.
  • Zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Teknolojinin nimetlerinden yararlanarak işyeri üretkenliğini arttırmak oldukça önemlidir. Müvekkil takip programı da verimliliği ve üretkenliği artıran en önemli teknolojilerden biridir. İşyerinde performansı maksimum seviyeye çıkarmak için İşyeri Üretkenliğini Artırmanın Yolları başlıklı blog yazısına göz atılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.